zrealizované projekty

Představujeme vám výběr projektů zrealizovaných v průběhu minulých let.

Praha 7, Holešovice

Praha 7, Holešovice

Společnost KOPF Advisory úspěšně zrealizovala akvizici rezidenční nemovitosti se svým strategickým partnerem na adrese Tusarova 41, Praha 7. KOPF Advisory v současné době připravuje projekt kompletní rekonstrukce objektu, který bude v budoucnu provozován jako nájemní rezidence.


Praha 7, Holešovice

Praha 7, Holešovice

Společnost KOPF Advisory vstoupila do jednání se zahraničním vlastníkem činžovního domu na adrese Tusarova 52, Praha 7 a úspěšně zrealizovala akvizici této rezidenční nemovitosti se strategickým partnerem. KOPF Advisory v současné době připravuje projekt kompletní rekonstrukce objektu, který bude v budoucnu provozován jako nájemní rezidence.


Praha 10, Vršovice

Praha 10, Vršovice

Společnost KOPF Advisory, jako smluvní zástupce investora, vyhledala investiční příležitost a zprostředkovala koupi rezidenčního objektu na adrese Košická 2, Praha 10 – postaveného na rozhraní Královských Vinohrad a Vršovic. V současné době je společnost KOPF Advisory pověřena rozprodejem bytových jednotek z pozice výhradního zprostředkovatele.


Praha 8, Karlín

Praha 8, Karlín

Společnost KOPF Advisory byla pověřena zahraničními spolumajiteli činžovního domu na Praze 8 v Karlíně, aby vyhledala kupujícího pro tento rezidenční objekt. KOPF Advisory jako výhradní realitní poradce úspěšně vyhledala kupujícího a asistovala spolumajitelům v průběhu celého procesu prodeje.


Protiatomový bunkr Parukářka

Kopf Advisory jako výhradní smluvní zástupce vlastníka, resp. prodávajícího vyhledala kupujícího komplexu protiatomového bunkru Parukářka a zajistila kompletní poradenský servis v průběhu realizace celé transakce. Naše společnost se - po dohodě s novým vlastníkem - bude dále podílet na rozvoji projektu na pozici konzultanta.


Czechoslovak Capital Partners a.s.

Společnost KOPF Advisory byla jako smluvní zprostředkovatel společnosti Czechoslovak Capital Partners a.s. (CSCP) pověřena vyhledáním vhodné administrativní budovy pro účely relokace portfoliových společností CSCP. Zásadní podmínkou poptávky CSCP byla docházková vzdálenost od komplexu Florentinum na Praze 1. Společnost KOPF Advisory úspěšně zrealizovala poptávku, neboť v průběhu jednoho měsíce vyhledala nemovitost přímo sousedící s komplexem Florentinum – v ulici Na Florenci 23, Praha 1. Následně společnost KOPF Advisory zprostředkovala koupi předmětné nemovitosti a jako výhradní realitní poradce asistovala CSCP v průběhu celého procesu akvizice této administrativní budovy.


Výstavba rodinných domů praha-slivenec

Pan Václav Kopf se podílel nejprve jako projektový manažer (2006-2007) vlastníka-developera na přípravě projektu na výstavbu rodinných domů v lokalitě Prahy 5, Slivenec – U křížku. V rámci tohoto projektu došlo k vybudování nové ulice čítající zástavbu 12 samostatných rodinných vil a 23 řadových rodinných domů. Následně společnost pana Kopfa jako ko-exkluzivní smluvní zástupce prodávajícího developera (2007-2009) realizovala prodej většiny těchto rodinných domů a vil.

VÍCE FOTOGRAFIÍ →

hospodářská komora české republiky

Spol. KOPF Advisory, s.r.o. byla v r. 2013-2014 jako smluvní zprostředkovatel Hospodářské komory ČR (HKČR), resp. její 100% dceřiné společnosti pověřena přípravou, zprostředkováním a realizací prodeje nemovitého majetku dceřiné společnosti HK ČR, event. prodejem dceřiné společnosti. Spol. KOPF Advisory s.r.o. úspěšně zajistila zahraničního investora a zrealizovala prodej nemovitostí dceřiné spol. HK ČR.


dražba - valdštejnská hospoda

Pan Václav Kopf jako smluvní poradce vlastníka portfolia nemovitostí připravil a úspěšně zrealizoval, v rámci majetkového vypořádání, ve spolupráci s aukční síní Bismark, dobrovolnou dražbu historické budovy Valdštejnská hospoda ve Valdštejnské ul.


křižíkova 44, praha 8

Společnost Kopf Advisory, jako smluvní poradce a konzultant, zajistila refinancování úvěru společnosti vlastnící předmětné nemovitosti a to ve spolupráci s PPF Bankou, a.s.

VÍCE FOTOGRAFIÍ →

nákup portfolia nemovitostí

Zprostředkování a realizace koupě portfolia nemovitostí v lokalitách Prahy 1 a Prahy 2 pro zahraničního klienta, včetně založení společnosti, právních, daňových a ekonomických služeb a kompletního due diligence.

VÍCE FOTOGRAFIÍ →

palác savarin

Pan Václav Kopf jako smluvní zástupce společnosti McDonald´s ČR zprostředkoval a zajistil podnájem komerčních prostor společnosti McDonald´s ČR v objektu Paláce Savarin zahraničnímu nájemci.
Účel pronájmu prostor - Museum Komunismu.

VÍCE FOTOGRAFIÍ →

vinohradská 37

Společnost KOPF Advisory jako výhradní poradce a konzultant zahraničního investora zajistila akvizici 100% akcií společnosti vlastnící předmětnou nemovitost, následně restruktualizaci existujících úvěrů, navýšení obchodního jmění společnosti a následné refinancování úvěru. A to ve spolupráci s bankami UniCredit Bank CZ, a.s., LBBW Bank, a.s. a GE Money Bank, a.s.

VÍCE FOTOGRAFIÍ →
DALŠÍ PROJEKTY

REFERENCE

Toto o nás napsali naši klienti a partneři.

ZOBRAZIT NA MAPĚ